Rekrutacja do edycji XII Imperiusa wystartowała pod tym adresem: http://imperius.chilioi.webd.pl/index.php

Zapraszamy do ImperWiki

* * *
Koniec edycji XI (finalna tura 544), trwają przygotowania do startu edycji XII.

Reklama i nowi ludzie

Awatar użytkownika
Tymus

Reklama i nowi ludzie

Postautor: Tymus » 23 sie 2017, 17:26

Ostatnio ktoś na forum wspomniał, że środowisko cierpiało na brak nowych twarzy. Własciwie skąd oni mają się brać, jeśli o Imperiusie można się dowiedzieć tylko w rozmowie z ichniejszymi graczami. Dlatego też stwierdziłem, że dobrze byłoby zareklamować forum(w środowiskach przeznaczonych do tego) i napisałem do Authira, który dał na to zielone światło. Obecnie postępująca mechizacja odciąża adminów, a gra z większą ilością aktywnych krajów sprawia po prostu większa frajdę. Stąd teraz zwracam się do Was. Przydałoby się przygotować rzeczy, które dałoby radę na inne fora wstawić. Najważniejsze na tą chwilę byłoby przygotowanie bannerów promujących Impeiusa. Zająłbym się tym sam, lecz moje zdolności graficzne ograniczają się do painta.
Ostatnio zmieniony 01 gru 2017, 11:38 przez Tymus, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sigrun
Mistrz Gry

Re: Reklama i nowi ludzie

Postautor: Sigrun » 23 sie 2017, 17:45

Ja mogę coś spróbować spłodzić. Aczkolwiek na reklamę jest za wcześnie. IMHO.
I1: Sorogeure, I3: Ætthryr, I4: Armavir, I11: Sjudalena, I12: <3 GM <3
Awatar użytkownika
Tymus

Postautor: Tymus » 20 paź 2017, 22:57

Jako, że rekrutacja już wystartowała to może na reklamę najwyższa pora? To kto byłby taki dobry i zrobił jakieś bannerki? :D
Awatar użytkownika
Sigrun
Mistrz Gry

Postautor: Sigrun » 21 paź 2017, 16:29

Machnę coś w wolnej chwili, ale wiele nie obiecuję jeśli chodzi o jakość :P
I1: Sorogeure, I3: Ætthryr, I4: Armavir, I11: Sjudalena, I12: <3 GM <3
Awatar użytkownika
Tymus

Postautor: Tymus » 19 lis 2017, 13:25

To z uwagi na brak graczy na południu... może wreszcie coś wstawimy? Bo nie wiem skąd niby mają się wziąć ludzie jak nie wiedzą o impie... :P
Awatar użytkownika
Gacek

Postautor: Gacek » 19 lis 2017, 13:29

Może najpierw zróbmy zasady, a potem się reklamujmy?
Awatar użytkownika
Witold

Postautor: Witold » 19 lis 2017, 14:17

Reklama jak juz będzie pewny start. Tak to ludzie zajrzą jak tworzymy zasady i pójda.
Awatar użytkownika
Authir
Administrator

Postautor: Authir » 01 gru 2017, 0:19

I mamy grudzień. Czas spraszać nowych graczy, jeśli wiedzie gdzie można ich znaleźć :)
Awatar użytkownika
Tymus

Postautor: Tymus » 01 gru 2017, 11:37

Wrzuciłem reklamę na dwa fora. Zobaczymy czy kogoś tu przywieje z nich.
Awatar użytkownika
Tymus

Postautor: Tymus » 07 mar 2018, 19:50

Tymus napisał/a:
Obrazek

„Rok 250 był to dziwny rok, w którym rozmaite znaki na niebie i ziemi zwiastowały jakoweś klęski i nadzwyczajne zdarzenia...” - Z „Roczników” kapituły Andhem.

Imperius jest podzielony. Dotychczasowy ład światowy zaczyna się rozpadać wraz z upadkiem wielkich imperiów. W próżnię po nich wchodzą najróżniejsze księstwa, republiki chłopskie czy dzikie plemiona ze wschodu. Zbliża się starcie o władzę nad kontynentem. Czy odważysz się pokierować swymi ludźmi do panowania nad światem? Czy jeszcze długie lata po Twojej śmierci całe kroniki będą poświęcone Twojemu panowaniu, czy może po Twoich rządach pozostaną tylko małe inskrypcje na podniszczonych pomnikach?

Imperius jest unikalną koncepcją gry rozgrywanej na forum, gdzie warstwa strategiczna przenika się z odgrywaniem dynastii i poszczególnych jej członków. Ewenementem(nawet na skalę światową!) jest wykorzystywanie zintegrowanej aplikacji MECH – która to wykonuje wszystkie obliczenia „mechanicznej” części gry pozwalając zaoszczędzić dużo czasu, który można poświęcić na rozbudowywanie aspektów fabularnych naszego kraju. Co warte podkreślenia, u nas możesz przetestować jak greccy hoplici poradzą sobie w walce z niemieckimi lancknechtami lub czy wojownicy majów wymyślą sposób jak pobić koczowników z dalekich stepów. Ogranicza Cię tylko Twoja własna pomysłowość!

https://imperius.com.pl/index.php

Tutaj mały wzór reklamy jaką kiedyś przygotowałem. Może komuś się przyda do wrzucania linków...

Wróć do „Dyskusje”