Rekrutacja do edycji XII Imperiusa wystartowała pod tym adresem: http://imperius.chilioi.webd.pl/index.php

Zapraszamy do ImperWiki

* * *
Koniec edycji XI (finalna tura 544), trwają przygotowania do startu edycji XII.

Apele

Awatar użytkownika
Authir
Administrator

Apele

Postautor: Authir » 16 lis 2017, 13:31

APELE
Awatar użytkownika
Authir
Administrator

Re: Apele

Postautor: Authir » 16 lis 2017, 13:32

Proszę wszystkich o potworzenie państw swoimi kontami na MECHu. Naniosę je czym prędzej na mapę.
Awatar użytkownika
Skryba
Kontaktowanie:

Postautor: Skryba » 08 sty 2018, 20:18

Siłą rzeczy musiałem oznaczyć wszystkie tajne fora jako przeczytane, bo za dużo spamu tam było (vide puste tematy). Jak macie jakąś sprawę (przedstartową) to podbijcie, zajrzę i odpowiem.
    W tygodniu porobię trochę porządków na forum, domknie się też resztę zasad, miejmy nadzieję że przed końcem stycznia będziemy już grać ;-)
    Składajcie proszę deklaracje czy dalej Was interesuje gra, bo trzeba będzie wyczyścić z grona graczy tzw. martwe dusze i oszacować ile nas realnie jest
I1: Kintore, I2: Arges, I3: Thanlocke, I4: Hazarlarim, I5: Karia, I6: Larraine, I7: Finsternis, I9: Samarkanda, I10: Teredon, I11: Dunthain/GM
Awatar użytkownika
Skryba
Kontaktowanie:

Postautor: Skryba » 08 sty 2018, 21:10

Kto jeszcze tego nie zrobił, niech wybierze i podliczy pkt i modyfikatory z pakietów z zaawansowanego startu a następnie wprowadzi to do MECHa. Jak coś z Ellem służymy pomocą. Bardzo proszę by ogarnąć temat do końca tego tygodnia, by już wszystko było w systemie.
I1: Kintore, I2: Arges, I3: Thanlocke, I4: Hazarlarim, I5: Karia, I6: Larraine, I7: Finsternis, I9: Samarkanda, I10: Teredon, I11: Dunthain/GM
Awatar użytkownika
Skryba
Kontaktowanie:

Postautor: Skryba » 09 sty 2018, 18:42

NPCe zostały naniesione na mapę polityczną w MECH. Nie wiem tylko czemu nie pokazują się kolory, mimo że je ustawiłem (w RGB mniemam), jak ktoś wie czemu niech da znać.

Doszły mnie słuchy, że Zakon Złamanego Miecza za bardzo ponoć nie pasuje do historii i powiązań w regionie, jeśli to prawda to proszę o PW/wiadomość na tajnym, coś się pomyśli.
Awatar użytkownika
Ellahar

Postautor: Ellahar » 15 sty 2018, 19:52

1. Wszystkie "Zaawansowane Starty", które były rozpisane przez graczy są już zrobione. Na tajnych wezwałem graczy zadeklarowanych, którzy tego jeszcze nie zrobili - najwyższy czas!

2. W kwestii wojskowości: czas na rozpisanie kompanii. Proszę aby każdy na swoim tajnym złożył propozycje 3 typów kompanii (zgodnie ze wzorem z ZASAD), oczywiście jest to minimum potrzebne mi do wyliczenia sił wojskowych.
I1: Epiria/Zakon św. Joneasza | I2: Communio Angelorum/Westuria/Uther | I3: Antiochea | I4: Angelon | I9: Civitas Ordinum | I10: Zerruko | I11: La Repubblika/GM
Awatar użytkownika
Skryba
Kontaktowanie:

Postautor: Skryba » 15 sty 2018, 20:24

Tak jak już wspominałem, zaczynamy rundę "zero".
Jest ona czysto fabularna, możecie roleplayować, pisać do siebie, na razie tylko ograniczcie kontakty z NPC bo one mogą się zmieniać.
Może być też ona poświęcona dogrywaniu lore, po tym czasie nie chcę już mieć żadnych zmian w historii państw itp.
Polecam rozpisać kostuchę, dzieciaki i te sprawy

Do weekendu włącznie powinniśmy zamknąć pozostałe otwarte sprawy i 22 stycznia ruszamy z grą :-)
Aha no i możecie mnie nagabywać. :D
Awatar użytkownika
Skryba
Kontaktowanie:

Postautor: Skryba » 16 sty 2018, 19:05

@Sigrun @Not nazwijcie proszę swoje prowincje, tylko Wy jeszcze macie nienazwane ;-)

Cała reszta - finalizujcie proszę Zaawansowany start i podawajcie wartości do wklepania do MECHa Ellaharowi. Chciałbym, by było to skończone do piątku.
Awatar użytkownika
Skryba
Kontaktowanie:

Postautor: Skryba » 16 sty 2018, 19:14

@Witold

Wyślij mi proszę swój herb.
Awatar użytkownika
Skryba
Kontaktowanie:

Postautor: Skryba » 20 sty 2018, 13:09

viewtopic.php?f=77&t=970

Efekt zasad liderów cywilnych może Was trochę zaszokować, niestety nie miałem za bardzo wyboru. Przyjęty projekt tomsn zakładał integrację z MECHem i systemem gospodarczym a bez Authira nie jesteśmy w stanie tego zrealizować. Zapoznałem się jednak dogłębnie z propozycjami Gacka, Badeta, Tomsna oraz zgłoszonymi propozycjami pozostałych graczy i starałem się uwzględnić jak najwięcej. Niemniej, jest to system przede wszystkim uznaniowy i oparty raczej na moim wolnym czasie niż na ciasnym systemie. Myślę jednak, że dzięki mojemu zaangażowaniu będzie działać OK. Spisałem co i jak by nie było wątpliwości.

Wróć do „Dyskusje”